موتور ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری

موتور: ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری اردوغان رییس جمهور رجب طیب اردوغان

گت بلاگز اخبار بین الملل ورود ده‌ها تانک و صدها نظامی آمریکایی به لهستان همزمان با رزمایش روسیه

همزمان با رزمایش نظامی روسیه در مرزهای غربی خود، ارتش آمریکا ده‌ها تانک و ماشین نظامی را با صدها نیروی آموزش دیده راهی لهستان کرد.

ورود ده‌ها تانک و صدها نظامی آمریکایی به لهستان همزمان با رزمایش روسیه

ورود ده ها تانک و صدها نظامی آمریکایی به لهستان همزمان با رزمایش روسیه

عبارات مهم : روسیه

همزمان با رزمایش نظامی روسیه در مرزهای غربی خود، ارتش آمریکا ده ها تانک و ماشین نظامی را با صدها نیروی آموزش دیده راهی لهستان کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری ای.بی.سی، این نخستین باری است که این گونه تجهیزات نظامی از سوی آمریکا مستقیما از طریق دریا وارد لهستان می شوند.

ورود ده‌ها تانک و صدها نظامی آمریکایی به لهستان همزمان با رزمایش روسیه

این تانک ها روز چهارشنبه ظاهرا و بعنوان بخشی از تبادل نظامی میان آمریکا و لهستان وارد این کشور اروپایی شده است هست. آمریکا می گوید اقدامی روتین رخ داده و سربازان و تجهیزاتی از تیم ضربت یگان زرهی دوم آمریکا از کانزاس وارد لهستان شده است اند و جایگزین تیم ضربت یگان زرهی سوم آمریکا می شوند.

یکی از مقام های مسئول ارتش آمریکا راجع به این تانک ها گفت: ما از بندر “گدانسک” لهستان جهت نقل و انتقال این تانک ها استفاده کردیم. این تجهیزات مشمول بر 87 تانک “M1 Abrams”، 103 خودروی زرهی “Bradley Fighting”، 18 دستگاه توپ خودکششی هویتزر و سایر تجهیزات و کامیون های نظامی است.

همزمان با رزمایش نظامی روسیه در مرزهای غربی خود، ارتش آمریکا ده‌ها تانک و ماشین نظامی را با صدها نیروی آموزش دیده راهی لهستان کرد.

همزمان روسیه سرگرم برگزاری رزمایشی در مرزهای غربی خود هست، رزمایشی که باعث شده است همسایگانش دچار نگرانی و تنش شوند. به گفته ارتش روسیه، کمتر از 12 هزار سرباز در رزمایش “زاپاد 2017” حضور دارند ولی مقام های ناتو و آمریکا می گویند در این رزمایش 100 هزار سرباز حضور دارند که آن را به یکی از بزرگترین رزمایش های روسیه از وقت جنگ سرد بدل کرده است.

واژه های کلیدی: روسیه | سرباز | آمریکا | لهستان | تجهیزات | سربازان | آمریکایی | ارتش روسیه | تجهیزات نظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs