موتور ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری

موتور: ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری اردوغان رییس جمهور رجب طیب اردوغان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «مِشمِشه» با پوریا شکیبایی برابر دوربین رفت

به گزارش مهر، فیلم «مِشمِشه» به نویسندگی و کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی علی یاور بعد از پشت سر گذاشتن پیش تولیدی یک ماهه با گزینش کامل بازیگران و عوامل پ

«مِشمِشه» با پوریا شکیبایی برابر دوربین رفت

«مِشمِشه» با پوریا شکیبایی برابر دوربین رفت

عبارات مهم : دوربین

فیلمبرداری فیلم «مِشمِشه» با گزینش کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین شروع شد. .

به گزارش مهر، فیلم «مِشمِشه» به نویسندگی و کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی علی یاور بعد از پشت سر گذاشتن پیش تولیدی یک ماهه با گزینش کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین به تازگی در شمال کشور و در شهر لاهیجان برابر دوربین رفته هست.

پیشتر قرار بود فیلمبرداری به طور کامل در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شود و حتی توافق هایی با حمید گودرزی و میترا حجار جهت حضور در این فیلم شده است بود که در نهایت با عوض کردن لوکیشن، گروه بازیگران پروژه نیز دچار تغییراتی شد.

پوریا شکیبایی در فیلم تازه شاهد احمدلو نقش یک مدیر تولید جوان را بازی می کند که در طول تولید فیلمش با اتفاقات مختلفی مواجه می شود.

سحر صباغ سرشت بازیگر و تهیه کننده سینما یکی دیگر از نقش های مهم این فیلم را برعهده دارد.

به جز شکیبایی و صباغ سرشت، حسن رضایی، بابک نوری، محسن دلیخون، احمد یاوری شاد، شهریار حیدری، بهناز توسلی، نسیم فروغ، احسان بابازاده، مهران آتش زای و رعنا چشم آذر هم در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته فیلمبرداری این فیلم تا اوایل سال آینده به طول می انجامد.

«مِشمِشه» یک طنز موقعیت است و داستان یک گروه فیلمبرداری را روایت می کند که در حال ساخت فیلمی هستند. آنان جهت چند سکانس از فیلم نیاز به یک خر دارند و همین امر کل گروه را با ماجراهای مختلفی مواجه می کند …

احمدلو در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «موش»، «اگه می تونی منو بگیر» و «چند می گیری گریه کنی» را دارد.

دیگر عوامل مهم «مِشمِشه» عبارتند از مدیر فیلمبرداری: محسن فلاحی، مدیر صدابرداری: سامان شهامت، طراح صحنه و لباس: محسن غلامی، طراح گریم: احسان روناسی، تدوین: کاوه ایمانی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: ماکان رضایی پور، مشاور رسانه ای: امین اعتمادی مجد، منشی صحنه: پرستو مدانلو، عکاس و فیلم پشت صحنه: شهاب احمدلو و رضا امینیان، تبلیغات فضای مجازی: محمد حیدری، مدیر تولید: مسعود علی شاه، جانشین تولید: سامان محمدی، جانشین تهیه کننده: محسن دلیخون، مدیر تدارکات: محمدولی احمدلو.

«مِشمِشه» با پوریا شکیبایی برابر دوربین رفت

واژه های کلیدی: دوربین | بازیگران | فیلمبرداری | پوریا شکیبایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs