موتور ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری

موتور: ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری اردوغان رییس جمهور رجب طیب اردوغان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سر خودمان کلاه می‌گذاریم/ AFC به گزارش کمیته ایرانی بسنده نمی‌کند ، دایی

سرمربی اسبق پرسپولیس و فعلی سایپا می‌گوید اخباری که در چند روز اخیر مبنی بر پرداخت بدهی‌ باشگاه‌ها منتشر شده، صحت ندارد.

سر خودمان کلاه می‌گذاریم/ AFC به گزارش کمیته ایرانی بسنده نمی‌کند ، دایی

دایی: سر خودمان کلاه می گذاریم/ AFC به گزارش کمیته ایرانی بسنده نمی کند

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی اسبق پرسپولیس و فعلی سایپا می گوید اخباری که در چند روز اخیر مبنی بر پرداخت بدهی کلوب ها منتشر شده، صحت ندارد.

به گزارش ایسنا، علی دایی راجع به مطالباتش از کلوب پرسپولیس اظهار کرد: همه ما فوتبالی ها خوشحال می شویم که یک روز پرسشها فوتبال ما حل شود ولی متاسفانه علی رغم خبرهایی که می شنویم چنین اخباری صحت ندارد و بعضی از دستگاه های ذی ربط با سوءاستفاده از موقعیت ارزش به ناحق و به ضرر طلبکاران، دستوراتی دادند که دوباره بدهی کلوب ها را “ماست مالی” کنند. خود من رای قطعی از کمیته استیناف دارم ولی آن ها تقاضای تجدید نظرخواهی خاص کردند. حداقل لازمه تجدید نظرخواهی ویژه، ارائه اسناد و مدارک تازه است.

سر خودمان کلاه می‌گذاریم/ AFC به گزارش کمیته ایرانی بسنده نمی‌کند ، دایی

او افزود: زمانی که کلوب ها اسناد و مدارک جدیدی ندارند، با استفاده از نامه ای به عنوان نمونه از طرف رییس فدراسیون فوتبال به این رای اعتراض کردند. من می دانم در این مدت رییس فدراسیون فوتبال تحت فشار وزیر ورزش بوده تا به پرسشها این چند کلوب سروسامان بدهد و این باعث شد چنین اتفاقاتی بیفتد. کسی به ما زنگ نزد تا راجع به طلب ما صحبت کند. حداقل بالای سه سال است که ما می رویم و می آییم و از پرسپولیس طلب داریم.

سرمربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه آن ها یک سری فکرهای دیگر می کنند. ما داریم سر خودمان کلاه می گذاریم. آن ها در این مدت معجزه کردند؟ من فکر کنم وقت عصای حضرت موسی گذشته است که آن ها عصا را بزنند و تمام پرسشها حل شود. مردها با استفاده از قدرت ارزش که جزو مصادیق بارز سوءاستفاده از موقعیت شغلی است به ضرر طلبکاران کارهایی را انجام می دهند.

سرمربی اسبق پرسپولیس و فعلی سایپا می‌گوید اخباری که در چند روز اخیر مبنی بر پرداخت بدهی‌ باشگاه‌ها منتشر شده، صحت ندارد.

دایی با بیان این که شکایتش تنها به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بوده و به AFC شکایتش را ارجاع نداده گفت: من باید یکسری پرسشها را به مردها گوشزد کنم. درست است که کمیته بدوی صدور مجوزهای حرفه ای، مستقل عمل می کند و جهت AFC گزارش ارسال می کند ولی AFC صرفا به گزارش این کمیته بسنده نمی کند. کما این که در مورد دو، سه کلوب بررسی های مورد نیاز را انجام داده اند و هنوز هم پرونده های ارزش در AFC باز است.

او افزود: شما باید به این هم توجه داشته باشید که من به تناسب موقعیتی که دارم با حاذق ترین وکلای داخلی و خارجی ارتباط دارم و مشورت کردم که اگر فدراسیون بخواهد در این مساله مماشات کند و بر خلاف واقع، اسناد مالی یک کلوب را تایید کند تا حق طلبکاران خورده شود، مراجع راستی آزمایی در AFC مدارکی دارند که بر خلاف مدارک ارسالی از کشور عزیزمان ایران هست. من دنبال حقم هستم. متاسفانه در فدراسیون فوتبال کارهایی دارد رخ می دهد. من تنها نیستم و آن قدر طلبکار داریم که دنبال پول های ارزش هستند. بگذارید کارشان را ادامه دهند ولی با این کار اعتبار فدراسیون از بین می رود. من به فدراسیون توصیه می کنم که حق را مبنای عمل خود قرار دهد نه مصلحت و سفارشات بالادستی های خودشان را.

سر خودمان کلاه می‌گذاریم/ AFC به گزارش کمیته ایرانی بسنده نمی‌کند ، دایی

واژه های کلیدی: فوتبال | پرسپولیس | فوتبالی ها | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs