موتور ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری

موتور: ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری اردوغان رییس جمهور رجب طیب اردوغان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سباستین دستیار جنجالی کی‌روش و پاسخ مهم سرمربی

به گزارش خبرآنلاین ؛ این روزها حتما راجع به سباستین زیاد شنیده اید. دستیار جوان کارلوس کی روش که علی کریمی او را پسر خوانده تیم ملی نامیده هست. فارغ از اینکه هم

سباستین دستیار جنجالی کی‌روش و پاسخ مهم سرمربی

سباستین دستیار جنجالی کی روش و پاسخ مهم سرمربی

عبارات مهم : سرمربی

دستیار پرتغالی کارلوس کی روش یکی از سوژه های این روزهای مطبوعات هست.

به گزارش خبرآنلاین ؛ این روزها حتما راجع به سباستین زیاد شنیده اید. دستیار جوان کارلوس کی روش که علی کریمی او را پسر خوانده تیم ملی نامیده هست. فارغ از اینکه همین حالا برانکو برادرش را کنار دستش آورده هست. برادری که پیشتر یکبار تیم برق شیراز را به دست پایین تر برده و خیلی سابقه تاریخی بدی در فوتبال کشور عزیزمان ایران دارد یا همه کاره شفر همین حالا پسرش ساشا است و علی دایی هم برادرش را در کنارش دارد یا خیلی از مربیان لیگ برتری حتما پسر یا برادر یا یکی از اقوام ارزش را دور و برشان دارند ، علی کریمی زوم کرده است روی سباستین و می گوید او مربی کودکان بوده هست. تصویر هایی از این مربی جوان هم مدام دست به دست می شود.

اتفاق و بهانه ای که پیشتر و در روسیه و هنگامی که نخستین بار این حرف ها مطرح شد ، سرمربی تیم ملی در وقت قرعه کشی راجع به آن به خبرآنلاین گفت:«این تهمت را به من می زنند؟ این کادرمن عالی ترین های ممکن هستند. همان هایی که با کمترین دستمزد ، تیم را با عالی ترین نتیجه های به جام جهانی رساندند. کدام نسبت فامیلی؟ من آدم هایی را فقط کنارم می آورم که بدانم به ما کمک می کنند جهت بهتر شدن شرایط. اعتبار ما در مسیر موفقیت از همه چیز بهتر است.»

سباستین دستیار جنجالی کی‌روش و پاسخ مهم سرمربی

واژه های کلیدی: سرمربی | علی کریمی | کارلوس کی روش | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs