موتور ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری

موتور: ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری اردوغان رییس جمهور رجب طیب اردوغان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات لیورپول جهت فروش کوتینیو ۲۰۰ میلیون یورو می‌خواست

مدیران بارسلونا راجع به عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات توضیح داده‌ و مدعی شدند در خرید «کوتینیو» ناکام بودند، چون لیورپول جهت فروشش ۲۰۰ میلیون طلب کرده اس

لیورپول جهت فروش کوتینیو ۲۰۰ میلیون یورو می‌خواست

لیورپول جهت فروش کوتینیو ۲۰۰ میلیون یورو می خواست

عبارات مهم : انتقال

مدیران بارسلونا راجع به عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات توضیح داده و مدعی شدند در خرید «کوتینیو» ناکام بودند، چون لیورپول جهت فروشش ۲۰۰ میلیون طلب کرده است.

به گزارش مهر، پنجره نقل و انتقالات فوتبال اروپا بسته شد و فلیپه کوتینیو در نهایت نتوانست به تیم فوتبال بارسلونا ملحق شود. «آلبرت سولر» و «روبرت فرناندس» مدیران بارسلونا، توضیحاتی راجع به علت انجام نشدن این انتقال داده اند.

لیورپول جهت فروش کوتینیو ۲۰۰ میلیون یورو می‌خواست

سولر در گفتگو با خبرنگاران گفت: لیورپول روی کوتینیو ۲۰۰ میلیون یورو قیمت گذاشته بود و به همین علت بود که تصمیم گرفتیم این انتقال را منتفی کنیم. این کلوب و مدیرش چنین ریسک هایی نمی کنند. به هر حال ما در حالی در بازار نقل و انتقالات دنبال بازیکن بودیم که همه می دانستند پول زیادی داریم. در نتیجه توقعات مالی را اوج می بردند.

سولر در ادامه گفت: هنگامی که نیمار راجع به پیشنهاد پاری سن ژرمن گفت می دانستیم او می رود. شایعات راجع به او در ماه جولای شروع شد. ولی از آن وقت من و مدیر کلوب هیچکدام پیامی نداشتیم. چیزی که مطبوعات می نویسند درست نیست.

مدیران بارسلونا راجع به عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات توضیح داده‌ و مدعی شدند در خرید «کوتینیو» ناکام بودند، چون لیورپول جهت فروشش ۲۰۰ میلیون طلب کرده اس

روبرت فرناندس، مدیر ورزشی بارسا هم گفت: «عثمانه دمبله» بازیکن جوانی است و با انگیزه ای زیاد به تیم آمده است و ما انتظارات زیادی از او داریم. راجع به «پائولینیو» هم همین طور. او در ازای ۴۰ میلیون یورو به اضافه پاداش هایی به تیم آمده است و می تواند در ۳ پست متفاوت بازی کند. شکی ندارم پائولینیو کاری می کند که از او استقبال خوبی کنند.

او در ادامه گفت: راجع به «دلوفئو» هم بازی هایش در اورتون و میلان را دیدیم و به این نتیجه رسیدیم که با استفاده از بند قراردادش که به ما اجازه می داد دوباره او را بخریم، این کار را انجام دهیم. راجع به «سمدو» هم چندین گزینه داشتیم، با مربی صحبت کردیم و او ترجیح داد سمدو را بخریم.

واژه های کلیدی: انتقال | میلیون | بازیکن | لیورپول | بارسلونا | بارسلونا | انتقال داده | نقل و انتقالات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs