موتور ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری

موتور: ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری اردوغان رییس جمهور رجب طیب اردوغان

حمایت مک کین از لایحه منع خروج ترامپ از ناتو بدون تایید سنا

گروهی از سناتورهای آمریکایی از هر دو حزب به دنبال راهی جهت جلوگیری از خروج دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا از ناتو بدون مجوز سنا هستند.  حمایت ..

ادامه مطلب

۱۱۴۰ نظامی روس و ۱۳ هواپیما از سوریه خارج شدند / پوتین

«ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه امروز پنج‌شنبه اعلام کرد که در روز‌های اخیر تعداد هزار و ۱۴۰ نفر از نیرو‌های نظامی این کشور سوریه را ترک کرده و ۱۳ فروند هو..

ادامه مطلب

واکنش غیرمنتظره کره‌شمالی به حملات موشکی غرب در سوریه

یک روز بعد از آنکه موشک‌های آمریکا، فرانسه و انگلیس، سوریه را نشانه قرار دادند مقام‌های کره شمالی که یکی از دوستان دیرینه دمشق هست، در حال برپایی مراسم مراسم خو ..

ادامه مطلب

سوریه در ارتباط با تسلیحات شیمیایی با جامعه بین‌الملل همکاری می‌کند / نماینده روسیه در شرکت ملل

نماینده دائم روسیه در شرکت ملل تاکید کرد که دولت سوریه با جامعه بین‌المللی جهت منع دستیابی گروه‌های تروریستی به تسلیحات شیمیایی همکاری می‌کند. ..

ادامه مطلب

چشم طمع به خاک سوریه ندوخته‌ایم / اردوغان

به گزارش تسنیم به نقل از روسیاالیوم، رجب طیب اردوغان مدیر جمهور ترکیه گفت که این کشور از طریق عملیات شاخه زیتون علیه گروه های مسلح کُرد در شمال سوریه، به ..

ادامه مطلب

بازیگوشی پسر رییس جمهور کرواسی در اتاق پاپ (عکس)

در تصویر زیر بازیگوشی پسر خردسال رییس جمهور کرواسی در اتاق پاپ در دیدار خانواده رییس جمهور کرواسی از واتیکان را مشاهده می نمایید. بازیگوشی پسر..

ادامه مطلب

نام ائتلاف عربستان در یمن وارد لیست سیاه شرکت ملل شد

ائتلاف تحت امر عربستان در یمن به علت کشتن، معلول و ناقص کردن حدود ۷۰۰ کودک و حمله به مدارس و بیمارستان‌ها در سال ۲۰۱۶ وارد لیست سیاه شرکت ملل متحد شد...

ادامه مطلب

ورود ده‌ها تانک و صدها نظامی آمریکایی به لهستان همزمان با رزمایش روسیه

همزمان با رزمایش نظامی روسیه در مرزهای غربی خود، ارتش آمریکا ده‌ها تانک و ماشین نظامی را با صدها نیروی آموزش دیده راهی لهستان کرد. ورود ده ها تان..

ادامه مطلب

ابراز همبستگی آلمان و اتریش با اسپانیا راجع به اتفاق تروریستی بارسلونا

در پی حملات روز پنجشنبه در بارسلون مقام های متفاوت آلمان با دولت و مردم اسپانیا ابراز همدردی کردند و همچنین تجمعات انتخاباتی جمعه و شنبه در همبستگی با اسپ..

ادامه مطلب

پایتخت کشور عزیزمان ایران به دنبال توسعه‌طلبی فارسی و فرقه‌ای در خاورمیانه است / اردوغان

رییس‌جمهور ترکیه دولت کشور عزیزمان ایران را به «توسعه‌طلبی فارسی و فرقه‌ای» در خاورمیانه متهم کرد. اردوغان: پایتخت کشور عزیزمان ایران به دنبال توسعه طلبی ..

ادامه مطلب