موتور ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری

موتور: ایران ترکیه سوریه فارسی همکاری اردوغان رییس جمهور رجب طیب اردوغان

اذعان به انزوای واشنگتن در روز حمایت فایننشال تایمز از برجام

در حالی که تلاش های آمریکا جهت یارکشی در برابر کشور عزیزمان ایران با مقاومت جهانی روبرو شده است هست، موج تازه حمایت رسانه های غربی از برجام و اذعان مقامهای دا..

ادامه مطلب

تحریم کشور عزیزمان ایران از ارکان سیاست‌های آمریکا است / پامپئو

وزیر خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای ضدایرانی و تلاش جهت توجیه موج تازه تحریم‌‎ها علیه ایران، حربه تحریم جهت مقابله با جمهوری اسلامی را جزو ارکان بنیادی سیاست..

ادامه مطلب

اقتصاد کشور عزیزمان ایران بسیار بد و سریع پیش می‌رود / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا در توییت تازه‌اش در مورد ایران، ضمن ابراز خرسندی از بروز پرسشها اقتصادی جهت مردم ایران، گفت انجام ملاقات میان سران دو کشور به کشور عز..

ادامه مطلب

کاخ سفید باز هم مدعی ارسال سلاح به یمن به وسیله کشور عزیزمان ایران شد!

کاخ سفید با محکوم کردن حمله موشکی ارتش و نیروهای مردمی یمن به نفتکش سعودی، باز هم مدعی ارسال سلاح به یمن به وسیله کشور عزیزمان ایران شد! کاخ سفی..

ادامه مطلب

آمریکا به دنبال بی‌ثبات کردن کشور عزیزمان ایران است / ریابکوف

معاون وزیر خارجه روسیه گفت: ‌واشنگتن عامدانه تلاش می‌کند تا با اتهامات خود مبنی بر نقش منفی پایتخت کشور عزیزمان ایران در منطقه، کشور عزیزمان ایران را ب..

ادامه مطلب

طرح آمریکا جهت اداره شرق رودخانه فرات با نشانه کم کردن نفوذ کشور عزیزمان ایران و فشار بر روسیه

دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در حال بررسی لیستی از کاندیداهای خود جهت اعزام به سوریه در چارچوب تغییرات به وجود آمده در دولت در تصویر العمل به استر..

ادامه مطلب

ایرانی ها ملتی پیچیده، متمدن، صنعتی، جوان و با استعداد هستند جهت همین جهت اسرای

“در واقع ایرانی ها خیلی شبیه به خود ما هستند و به خاطر اینکه شبیه به ما هستند جهت ما خیلی خطرناک تر هستند.  ژنرال بلندپایه اسر..

ادامه مطلب

موشکی را با تمام توان ادامه می دهیم ، حق پاسخ به آمریکا محفوظ است

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: حق برخورد متقابل و پاسخ مورد نیاز به اقدام امریکا جهت ما محفوظ است و با تمام توان به راهمان در برنامه موشکی ادامه می ده..

ادامه مطلب